Kariéra s dětmi

Děti a práce: jak to spojit?

Tuto  otázku  si  klade většina žen s malými dětmi. Dle finančních expertů mnoho žen volí formu podnikání, kdy žena může vykonávat práci  z  domova, může si  sama  řídit  svůj  pracovní  čas a je sama sobě svým šéfem. Na  druhou  stranu mít vlastní podnikání (které ale znamená hlavně v začátcích spoustu nervů a nejistoty), také není pro každého.

Co když je možné si najít práci, kde pracujete „na sebe“, ale zároveň za vámi stojí silná firma!

Osobní příběh

Původní  profesí  jsem  věděcký   pracovník  v  oblasti  Aplikovaná  mechanika. Jenže i u mě jako u  řady  žen  přišla  ta   obrovská   životní  změna   -   DĚTI.  A  i  já si uvědomila,  že kariéra  v  mé původní profesi v malém městečku je s  rolí  matky  jen  těžko  slučitelná. Nechtěla jsem za prací dojíždět a opouštět své děti brzy ráno a vracet se k nim večer. Hledala  jsem  tedy  pracovní příležitost, která má perspektivu a je  vedená  z   domova.  Po  delším  hledání   na internetu  jsem  našla  tento  projekt.  Od  začátku  jsem  v  něm cítila  možnost na sobě pracovat,   setkávat   se   s  novými    lidmi, zajistit si finanční budoucnost,  ale  hlavně mne   oslovila   možnost    si    řidit    svůj   pracovní    den.  Nadále jsem  totiž  chtěla co nejvíce  času   trávit  s   mými   malými   dětmi.   Školící  a   podpůrný   systém    je   natolik    propracovaný,  že   během   chvíle    jsem   se   naučila   mnoha dovednostem   v   oblasti  obchodu  i   marketingu.  Mohu  pracovat   všude,  kde  je  internetové  a  mobilní  připojení.  Mé  finanční ohodnocení neustále narůstá, což  je  pro mě motivací   dalšího pracovního   nasazení.   V   této  pracovní  příležitosti  jsem  našla  svojí   novou kariéru!

Pochopila jsem, že v práci přes internet je obrovská budoucnost, stejně jako v oboru wellness, který je v ČR teprve na počátku svého rozkvětu. A tím, že náš tým pracuje pomocí internetové kanceláře a podklady jsou v různých jazycích je možné rozšířit svůj obchod i tým za hranice ČR! To znamená Váš zisk závisí jen na Vašem nasazení a nemá hranice.

Pokud Vás zajímá pracovní příležitost, kde Vám nehlídají pracovní dobu a je možné si zajistit dostatečný příjem i s malými dětmi

Nabízím

  • home-office  (odkudkoli,  kde  je internetové a mobilní připojení)

  • flexibilní pracovní dobu

  • zázemí nadnárodní společnost s mnohaletými zkušenostmi na světovém trhu

  • práci na vedlejší činnost (přivýdělek) či hlavní kariéru

  • novou životní energii, možnost realizace vlastních nápadů

  • propracovaný systém online školení a osobní vedení

  • motivující systém finančních ohodnocení a dalších odměn

  • uplatnění na různých pozicích - wellness coach, supervizor, teamleader

Požaduji

  • věk min.26 let

  • ukončené min. středoškolské vzdělání

  • samostatnost,  cílevědomost  a   přirozenou inteligenci

  • samostatnost, ctižádostivost, zodpovědnost a vytrvalost

  • dobré komunikační schopnosti

  • ochotu se učit novým věcem a neustále na sobě pracovat

  • uživatelskou znalost práce na PC (internet)

  • znalost cizích jazyků vítána

  • podnikatelského ducha

Náplň práce

  • rozvoj  klientské  základny  pomocí inzerce  (lokální  či  internetové)

  • konzultační  a  poradenská  činnost

  • zákaznický  servis  vedený  převážně přes email či telefon

  • administrativa

  • rozvoj  firmy,  zaškolování  a  vedení nových spolupracovníků

V jakém oboru pracujeme?

Obor, který  je  na  velkém vzestupu a zájem o něj stále narůstá  je  WELLNESS  (kvalitní potravinové  doplňky, sportovní výživa, kosmetika). Ale  zároveň  lidé  hledají individuální přístup svoje coache a mentory.

Náš  tým  jim  může nabídnout obojí, proto  je  náš projekt tak unikátní!

Využijte mateřství pro svůj osobní rozvoj a novou kariéru. Získejte více času pro sebe a svojí rodinu! A najděte ve svém životě „work-life balance”.

Pokud Vás tato pracovní příležitost zaujala a máte seriózní zájem být členkou mého týmu, vyplňte následující formulář pro zařazení do výběrového procesu.